сайт Тетяни Сімчук

Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту

Методичні розробки

«Суспільно-географічні аспекти якості життя населення Хмельницької області»

        

        Матеріал, вміщений в даному посібнику допоможе вчителям у проведенні уроків економіки в 10-11 класах чи при вивчені географії своєї області (9 клас), крім того він може  використовуватися учнями при виконанні індивідуальних чи самостійних завдань.

          Переглянути посібник.doc

 

"Використання диктантів  на  уроках географії в 6 класі" 

  Посібник складено згідно з навчальною програмою 12-річної школи. Він містить географічні диктанти до курсу «Загальної географії» для учнів 6 класу. Даний   посібник допоможе вчителям географії у роботі, полегшить систему перевірки знань та вмінь, урізноманітнить урок і  посприяє зацікавленості учнів до даного  предмету.

 Переглянути посібник.doc

 

Історико – краєзнавча стежка «Старий Кривин»

  Краєзнавча стежка є ефективною формою шкільної освіти. Вона має різні напрями: екологічний, туристичний,  історичний тощо. Вона є добре розміченим маршрутом    екскурсії у природі, в ході якого екскурсовод веде живу розповідь про природні об'єкти і явища, які зустрічаються на маршруті. 

  Переглянути посібник.docx

 

 

"Методичні рекомендації щодо організації і проведення підготовчих походів та туристичних прогулянок із учнівською молоддю"

Експедиції з учнівською молоддю (подорожі пошукового, дослідницького характеру) проводяться з метою вивчення, дослідження певного маршруту, території, одного чи декількох об’єктів з використанням будь-яких технічних засобів пересування або ж без них. Залежно від мети та напрямку роботи можуть проводитись туристично-спортивні, краєзнавчі, наукові експедиції тощо.

  Переглянути посібник.doc

 

"Розробка уроків з географії Хмельницької області для учнів 9 класів"

Даний посібник створений з метою урізноманітнити уроки географії в 9 класі при вивченні рідного краю. Теми уроків розподілено довільно, що дає простір для прояву творчості вчителів. Кожен із вас може на власний розсуд варіювати кількість уроків для вивчення даного розділу навчальної програми. Статистичні матеріали, графіки, діаграми, схеми та картосхеми, якими насичений посібник, покликані розширити глибину знань учнів і мотивувати до подальшого вивчення економіки та господарства Хмельниччини. 

Переглянути посібник.docx

"Економічні диктанти"

Посібник складено згідно з навчальною програмою 11-річної профільної школи. Він містить економічні  диктанти для учнів 11 класів, які вивчають економіку за рівнем стандарту. Даний посібник допоможе вчителям економіки у роботі, полегшить систему перевірки знань та вмінь, урізноманітнить урок і  посприяє зацікавленості учнів до даного предмету.

Переглянути посібник.docx

Фотоекскурсія рідним селом

 

"Тиждень економічних знань в школі"

Збірка містить цікаві кросворди, ребуси, вікторини, а також розробки позакласних заходів ( бізнес-гра «Юні знавці податків», ділова гра «Відкриття фірми» тощо) і багато іншого.